DAUGIAU AKTYVAUS LAISVALAIKIO

Norint auginti sveiką ir sportu suinteresuotą gyventoją, būtina investuoti tiek į miesto infrastruktūrą, tiek į fizinio aktyvumo kultūros formavimą. Todėl dėjome pastangas ne tik atnaujindami sporto erdves, bet ir gerindami jų prieinamumą, telkdami judėjimo entuziastų bendruomenes ir kitaip stebindami gyventojus.

Atnaujinti stadionai – ne tik moksleiviams

Atnaujinome ir atvėrėme mokyklų stadionus visiems vilniečiams. Juose moksleiviai, neformaliojo ugdymo įstaigų nariai, vietos bendruomenės ar kiti fizinės veiklos entuziastai gali įvairiomis sporto veiklomis užsiimti bet kuriuo paros metu, nes tai daryti leidžia modernus apšvietimas.

100 km takas aplink Vilnių

Norintys pamatyti ne tik centrinę Vilniaus dalį, nuo pernai vasaros gali išbandyti specialiai pažymėtą 100 km trasą aplink miestą. Viso maršruto iškart įveikti neprivaloma – aktyvaus laisvalaikio mėgėjai gali pasirinkti bet kurią iš patrauklių tako atkarpų ir taip rinkti unikalius kitokios pažinties su Vilniumi įspūdžius.

„Ruoškis bėgti“

Antrus metus sostinėje vyko fizinio aktyvumo projektas „Ruoškis bėgti“, kurį organizuoja „Vilnius sveikiau“. „Facebook“ grupėje „Ruoškis bėgti“ savo teorinėmis ir praktinėmis žiniomis besidalijančių bėgimo entuziastų skaičius, palyginti su pirmaisiais metais, išaugo daugiau nei tūkstančiu, o iš viso antrajame projekto sezone įvyko 58 treniruotės.

Baltojo tilto sporto erdvė

Atidarėme atnaujintą Baltojo tilto sporto erdvę. Miestiečiai gali aktyviai leisti laiką viename didžiausių Vilniuje riedučių ir riedlenčių parke, trijose šiuolaikiškose krepšinio aikštelėse. Į atnaujintas aikšteles grįžo tinklinio entuziastai.

Sostinės parama sportui išaugo trigubai

Finansavome daugiau nei 200 sporto ir sveikatingumo projektų. Skyrėme 3 kartus daugiau – iki 700 000 – eurų įvairiems kūno kultūros bei sporto projektams.