RŪPESTIS KIEKVIENU MIESTIEČIU

Vilniumi turi džiaugtis ir jame jaustis saugiai bei visavertiškai visi miesto gyventojai. Plečiame esamas ir siūlome naujas priemones, kurios užtikrina, kad nė vienas vilnietis nesijaustų pamirštas.

Kompensuojame daugiausiai

Tapome nuomos mokesčio dalies kompensacijos skyrimo lydere Lietuvoje. Kompensacijomis naudojasi daugiau nei pusė įtrauktų į socialinio būsto nuomos sąrašą – 850 šeimos arba 2023 asmenys. Gaudami šią paramą asmenys ir šeimos, turinčios mažas pajamas, gali išsinuomoti poreikius atitinkantį būstą iš privačių asmenų.

Daugelis vilniečių dėl karantino neteko pajamų ar susidūrė su kitais sunkumais, todėl nusprendėme padėti ir palengvinti jų finansinius įsipareigojimus – atidėjome mokėjimų už komunalines paslaugas terminus.

Daugelis vilniečių dėl karantino neteko pajamų ar susidūrė su kitais sunkumais, todėl nusprendėme padėti ir palengvinti jų finansinius įsipareigojimus – atidėjome mokėjimų už komunalines paslaugas terminus.

Socialinis taksi

Norime užtikrinti turiningą ir įdomų laisvalaikį bei pasiūlyti įvairių pramogų visiems vilniečiams. Pradėjome bendradarbiavimą tarp Savivaldybės centrinės bibliotekos ir „Socialinio taksi“ – nuo šiol žmonėms su negalia teiksime knygų, leidinių, stalo žaidimų, el. skaityklių pristatymo į namus paslaugą.

Efektyvesnis globos namų valdymas

Siekdami gerinti globos paslaugų prieinamumą ir kokybę vilniečiams bei kitiems šalies gyventojams, perėmėme senjorų socialinės globos namų ir globos namų „Senevita“ valdymą.

Romų bendruomenės integracija

Siekdami užtikrinti romų teisę į būstą ir saugią socialinę aplinką, uždarėme Vilniaus Kirtimų taborą. Vykdydami romų taboro bendruomenės integracijos į visuomenę programą, 23 šeimoms suteikėme nuomos mokesčio dalies kompensacijas, išnuomojome būstus.

Kompleksinių paslaugų centras vaikams su negalia

2023 m. rugsėjį veiklą pradės 120 vietų kompleksinių paslaugų centras, skirtas vaikams su negalia. Jame bus teikiamos ankstyvosios reabilitacijos (kai raidos sutrikimai tik įtariami) ir dienos socialinės globos paslaugos, veiks įtraukusis darželis, metodinis centras.

Terapinio ugdymo centras vaikams

Siekiame suteikti pagalbą vaikams, turintiems elgesio ir emocijų sutrikimų ar sunkumų, todėl įkursime naują terapinio ugdymo centrą „Aplink“. Naujojo centro veikla vyks per 2 vietas Vilniuje: intensyvios psichosocialinės reabilitacijos programa – Svajonių g. 56, o konsultavimo ir mokymo programa – miesto centre.