IŠMANIOJI SOSTINĖ

Dar daugiau paslaugų ir vidinių darbo procesų perkėlėme į skaitmeninę erdvę, kad dirbtume efektyviau, o vilniečiai patogiau ir greičiau gautų paslaugas.

Daugiau negu 90 proc. administracinių nusižengimų bylų 2020 m. buvo nagrinėtos elektroninėje erdvėje

Skaitmenizuotos trejos kapinės

Karveliškių, Rokantiškių ir Verkių kapinėse įdiegėme duomenų skaitmenizavimo, inventorizavimo ir administravimo informacinę sistemą.

Mažiau popierizmo

Naujoje vidinėje Savivaldybės darbo sistemoje komanda gali pildyti prašymus ne tik dėl sveikatos dienų ar tėvadienių, bet ir dėl darbo Savivaldybės administracijos pastate pandemijos metu.

80 proc. mūsų vidaus ir siunčiamųjų dokumentų sudarė e. parašu arba sisteminiu „Avilio“ parašu pasirašomi dokumentai. Palyginti su 2019 m., tokių dokumentų kiekis išaugo daugiau nei 2,5 karto.

Išmanusis vandentiekis

Pirmieji iš Baltijos ir kitų regiono šalių pradėjome diegti išmanųjį vandentiekį, pasitelkdami siaurajuostį daiktų internetą. Tai padės greičiau likviduoti avarijas ir labiau tausoti gamtos išteklius.

Įregistruoti santuoką – paprasčiau

Prašymus registruoti santuoką jau galima teikti elektroniniu būdu, naudojantis informacine Metrikacijos paslaugų sistema (MEPIS), o Civilinės būklės aktų išrašus galima pasirašyti el. parašu.

Nuotolinių Tarybos posėdžių platforma

Pandemija sutrukdė ir tiesioginį savivaldybių darbą – tarybos posėdžius, todėl pernai įdiegėme nuotolinių el. posėdžių balsavimo modulį. Pakoregavę sistemos architektūrą, pritaikėme ją ir kitoms šalies savivaldybėms. Šiandien šia sistema jau naudojasi 15 savivaldybių.

Programėlė vilniečiams ir ne tik

Jau kelerius metus veikiančią platformą tvarkaumiesta.vilnius.lt, kurioje vilniečiai gali registruoti pastebėtas miesto problemas, pritaikėme ir „Android“ bei „iOS“ programėlėms.

Net 9 kiti Lietuvos miestai jau pritaikė mūsų kurtą platformą „Tvarkau miestą“ savo miestiečių poreikiams.